Національний фармацевтичний університетНаціональний фармацевтичний університетНаціональний фармацевтичний університет

кафедра

Фармацевтичної Хімії

Архів за 2016/2017 р.

Архів за 2015/2016 р.

Архів за 2014/2015 р.

пікнік

пікнік2

Секція 3

Вітаємо переможців Олімпіади!

13.11.2017 р. Олімпіада!   Запрошуємо студентів 4-го курсу фармацевтичного факультету, факультету іноземних студентів та всіх бажаючих. Деталі

____________________________________________________________________________________

13.10.2017 р. Наукові пікніки ідуть у Званівку (Донецька обл). Деталі

28.09.2017 р. Захист дисертаційної роботи Віслоус Ольги (науковий керівник, доц. Бевз Н.Ю. ) Деталі

27.09.2017 р. відбулося засідання вченої ради. Деталі

20.09.2017 р. відбулося засідання Центральної методичної ради. Деталі

16.09.2017 р. у м. Харків в саду ім. Т.Г. Шевченка, відбулися VII «Наукові пікніки»

В підготоці програми проведення фестивалю науки, освіти і науково-популярної культури приймали участь провідні спеціалісти кафедри фармацевтичної хімії НФаУ - доценти кафедри Грудько В.О., Бевз Н.Ю.

В проведенні пікніку взяли участь доцент Грудько В.О., асистент Матерієнко Г.С., аспірант Безрук І.В.

Альбом VII «Наукові пікніки»

Урочистості до професійного свята Дня фармацевтичного працівника

Подякою міського голови Харківської міської ради була нагороджена доцент кафедри фармацевтичної хімії - Бевз Наталія Юріївна

Відзнакою "ПАНЕЦЕЯ" у номінації НАДІЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ НАУКИ - Кращий аспірант НФаУ, нагороджена аспірант кафедри фармацевтичної хімії Віслоус Ольга Олександрівна (науковий керівник – доцент кафедри, Бевз Н.Ю.)