Участь кафедри у виставці “Освіта Харківщини”

24 та 25 листопада 2021 року відбулась Міжнародна виставка «Освіта Харківщини – 2021». На виставці були представлені провідні навчальні заклади Харківського регіону. Виставку відвідали школярі випускних і старших класів шкіл Харкова. У складі експозиції НФаУ кафедру фармацевтичної хімії представляли доцент кафедри Грудько Володимир та аспірантка Гончарова Юлія. Усі бажаючі мали можливість поринути у чудовий світ хімії, познайомитися з іонними асоціатами харчових барвників і деяких лікарських засобів, побачити наскільки цікавим і яскравим може бути явище флуоресенції. Продемонстровані досліди супроводжувались неімовірними хімічними фактами. Школярі мали можливість поставити питання та проконсультуватись щодо вибору майбутньої професії.