Участь у науковому семінарі «Технологічні дослідження у розробці лікарських препаратів аптечного виробництва»

1 грудня 2021 року відбувся науковий семінар «Технологічні дослідження у розробці лікарських препаратів аптечного виробництва» на базі кафедри аптечної технології ліків сумісно із кафедрою фармацевтичної хімії та кафедрою якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ.
Доповідачами виступили проф. Вікторія Георгіянц, ас. Анна Крюкова, доц. Тамара Зубченко та доц. Світлана Зуйкіна.
Під час круглого столу співробітниками кафедр аптечної технології ліків, фармацевтичної хімії та кафедрою якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ були обговорені питання розвитку екстемпоральної технології ліків закордоном, актуальність розширення статей про засоби аптечного виробництва у ДФУ та останні тенденції у виготовленні та аналізі препаратів даної категорії.