Кандидатські дисертації, що виконуються на кафедрі фармацевтичної хімії – Белікова Анастасія Геннадіївна

Бєлікова Анастасія Геннадіївна

аспірант кафедри фармацевтичної
хімії НФаУ

Тема дисертаційної роботи:
«Розробка методик визначення потенційних хімічних забруднювачів в процесі синтезу та виробництва Амізону та Аміксину»

Науковий керівник:
доктор хімічних наук, професор Сидоренко Людмила Василівна

Перелік наукових праць за темою дисертації:

1. 15 листопада 2019 року брала участь у роботі Х Міжнародної фармацевтичної конференції «Наука і практика» у Литовському університеті науки здоров’я, фармацевтичному факультеті, виступала з доповіддю «Необхідність розробки методів контролю вихідної сировини синтезу Амізону в робочій зоні та атмосферному повітрі» та отримано сертифікат учасника.
  2. XIV Науково-практична конференція з міжнародною участю “Управління якістю в фармації”, 22 травня 2020 року, робота “Порівняльна характеристика нормативного забезпечення екологічного менеджменту фармацевтичної галузі та наявних затверджених методів контролю фармацевтичних забруднень”.