Національний фармацевтичний університетНаціональний фармацевтичний університетНаціональний фармацевтичний університет

кафедра

Фармацевтичної Хімії

Архів за 2017/2018 р.

Архів за 2016/2017 р.

Архів за 2015/2016 р.

Архів за 2014/2015 р.

пікнік

пікнік2

Секція 3

Новини

16 жовтня 2019 р., в гості до кафедри фармацевтичної хімії завітали студенти 3 урсу "Коледжу Національного фармацевтичного університету".
Аспірант кафедри - Іван Безрук продемонструвал доступні кожному методи перевірки якості лікарських препаратів та безалкогольних напоїв. Студенти разом з Іваном проводили спекторофотометричний аналіз лікарського засобу "Піридоксину гідрохлорид - 50 мг" , розчин для ін’єкцій.
Також було проведено лаборатоне заняття з фармацевтичної хімії - хроматографічні методи аналізу, на базі Державної науково-дослідної лабораторії з контроля якості лікарських засобів Навчально-наукового інституту прикладної фармації та Навчально-наукового третінгового центру хіміко-технологічних досліджень Навчально-наукового інституту прикладної фармації.