Співпраця із навчальними закладами

Співпраця із навчальними закладами

Хімія буває фармацевтичною (лекція-фільм)

Під лекції глядачі матимуть змогу зануритися у захоплюючий світ процесу контролю якості та аналізу сучасних лікарських засобів, а також разом із нашим помічником – рожевою пантерою – дізнатися про те, як виявляють фальсифіковані лікарські засоби. Лекцію проводить завідувач кафедри фармацевтичної хімії, д. фарм. н., професор Георгіянц Вікторія Акопівна.

 

Вітаміни ­­– основа життя! (лекція)

Усі ми знаємо, що при недостатній кількості вітамінів в організмі людини виникають різноманітні порушення нормальної життєдіяльності. Лекція «Вітаміни – основа життя!» допоможе всім бажаючим знайти відповіді на головні питання світу вітамінів. Лекцію проводить к. фарм. н., доцент кафедри фармацевтичної хімії Алексєєва Тетяна Вікторівна.

 

Хімія ліків. Цікаво, гарно, яскраво! (лекція із хімічними дослідами)

Для всіх, хто не байдужий до яскравих хімічних дослідів, запрошуємо Вас відвідати лекцію «Хімія ліків. Цікаво, гарно, яскраво!», де разом із талановитим та креативним гуру хімічних перетворень, к. фарм. н., доцентом кафедри фармацевтичної хімії Грудько Володимиром Олексійовичем будете мати змогу взяти участь у різноманітних хімічних дослідах, послухати неймовірні хімічні байки та факти щодо хімічних властивостей та застосування лікарських засобів.

 

Е числа. Харчові барвники

Продукти харчування є необхідною складовою життєдіяльності людини. Купуючи в магазині харчові продукти, досить часто на етикетці ми бачимо літеру «Е» з номером. Що означає за абревіатура? Який вплив виявляють речовини, що ховаються за цими назвами? Про все це ви дізнаєтесь на захоплюючій лекції від співробітників кафедри фармацевтичної хімії НФаУ. Лекцію проводить к. фарм. н., доцент кафедри фармацевтичної хімії Алексєєва Тетяна Вікторівна.