14 квітня 2021 р. відбулася апробація дисертаційної роботи доцента Савченко Лесі Петрівни на здобуття наукового ступеня “Доктор фармацевтичних наук” за спеціальністю 15.00.03 – стандартизація та організація виробництва лікарських засобів. Тема наукової роботи: “Науково-методологічні підходи до забезпечення якості мазей аптечного виготовлення” (науковий консультант – д. фарм. наук, проф. Георгіянц В. А.).
Колектив кафедри щиро вітає Лесю Петрівну та наукового керівника, бажає подальших наукових успіхів!