Про симпозіум

Міжнародний науково-практичний симпозіум “100 РОКІВ УСПІХУ ТА ЯКОСТІ”, присвячений 100-річному ювілею кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету

18 жовтня 2021 р., м. Харків, Україна

ОРГАНІЗАТОРИ:

кафедра фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету

ПРО СИМПОЗІУМ:

Кафедра фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету рада запросити Вас до участі у роботі Міжнародного науково-практичного симпозіуму «100 РОКІВ УСПІХУ ТА ЯКОСТІ», присвяченого 100-річному ювілею  кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету та сторічному ювілею заснування Університету.

Участь у симпозіумі є безкоштовною та відкритою для всіх бажаючих.

СИМПОЗІУМ ВКЛЮЧАЄ:

• лекції провідних науковців у галузі фармацевтичної хімії
  • публікацію тез доповідей
  • конкурс для молодих науковців (здобувачів вищої освіти, PhD, молодих науковців)

НАУКОВІ НАПРЯМИ ТЕЗ ТА КОНКУРСНИХ РОБІТ:

• Молекулярний дизайн, спрямований синтез та біологічна активність (шифр А1)
  • Фармацевтичний аналіз та стандартизація (шифр А2)

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ АВТОРІВ:

Мова симпозіуму виключно англійська. Усі подані матеріали проходять рецензування.

Для участі у конференції та отриманні сертифіката учасника реєстрація є обов’язковою.  Для реєстрації натисніть «Зареєструватися».

Збірник тез конференції, конкурсні наукові роботи та сертифікати учасників будуть розміщені на сайті симпозіуму.

Вимоги для оформлення тез доповідей та конкурсних робіт.

ВАЖЛИВІ ДАТИ:

Початок прийому матеріалів – 1 травня 2021 р.

Кінцевий термін подання матеріалів – 10 жовтня 2021 р.

Кінцевий термін реєстрації – 10 жовтня 2021 р.

Підведення підсумків та оголошення переможців – 18 жовтня 2021 р.

КОНТАКТИ:

Будь ласка, якщо у вас є запитання щодо симпозіуму, звертайтесь за електронною адресою pharmchem100@nuph.edu.ua.