Засідання профільної методичної комісії з хімічних дисциплін

8 квітня 2021 року відбулося розширене засідання профільної методичної комісії з хімічних дисциплін у дистанційному форматі. На  засіданні було розглянуто зміст дисципліни «Фармацевтична хімія» за новою програмою та обговорено питання внесення змін до навчальних дисциплін з органічної, аналітичної та неорганічної хімії.
У засідання брали участь завідувачі, методисти та викладачі хімічних кафедр.
Учасники засідання: зав. каф. фармацевтичної хімії, голова методичної профільної комісії, проф. Георгіянц В.А.; зав. каф. медичної хімії, проф. Перехода Л.О.; зав. каф. хімії природних сполук та нутриціології, проф. Кисличенко В.С., зав. каф. фармакогнозії, проф. Кошовий О.М., зав. каф. кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології, проф. Колісник С.В., зав. каф. неорганічної та фізичної хімії, доц. Голік М.Ю., проф. каф. хімії природних сполук та нутриціології Журавель І.О., проф. каф. фармакогнозії Криворучко О.В., проф. каф. фармацевтичної хімії Сидоренко Л.В., доц. каф. хімії природних сполук та нутриціології Новосел О.М., доц. каф. неорганічної та фізичної хімії Коваль А.О., доц. каф. медичної хімії Єрьоміна З.Г., доц. каф. органічної хімії Бризицька О.А., доц. каф. органічної хімії Горячий В.Д., доц. каф. медичної хімії Сич І.А., доц. каф. фармацевтичної хімії Гарна Н.В., доц. каф. медичної хімії Подольський І.М., доц. каф. неорганічної та фізичної хімії Мозгова О.О., доц. каф. неорганічної та фізичної хімії Томаровська Т.О., доц. каф. кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Костіна Т.А., доц. каф. фармацевтичної хімії Головченко О.С.