Профорієнтаційна робота в Ужгородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 із поглибленим вивченням англійської мови

27 квітня 2023 р. зустріч доцента ЗВО кафедри фармацевтичної хімії НФаУ Наталії Бевз з учнями 10 класів Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови (м. Ужгород) в рамках проведення профорієнтації.
У рамках проведення профорієнтаційної роботи до обрання (опанування) професії «фармацевт», доцент Наталія Бевз розповіла про спеціальності (спеціалізації), які можна отримати у Національному фармацевтичному університеті, перспектив працевлаштування в галузях фармацевтичних підприємств, судово-медичній експертизі, таможні та ін. Більш детально тематика урока стосувалась лікарських засобів, а саме позитивних і небезпечних аспектів їх застосування.