Участь у I турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

19 квітня 2023 р. розпочала роботу ХХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів», на якій були представлені результати I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.
Студентами кафедри фармацевтичної хімії, Вікторією Гуріною та Русланом Забавою були представлені роботи на конкурс.
Студентка Вікторія Гуріна представила наукову роботу на тему: «Оцінка впливу «зелених» методів попередньої обробки посівного матеріалу на вміст фармакологічних маркерів: українська лаванда», наукові керівники: д. фарм. н., проф. Георгіянц В.А., к. фарм. н., доц. Михайленко О.О. За ініціативою членів конкурсної комісії робота була нагороджена відзнакою «За глибину і складність хіміко-аналітичних наукових досліджень».
Студент Руслан Забава представив наукову роботу на тему: «Аналітичний супровід фармацевтичної розробки оригінальної лікарської форми пастилок з естрадіолом для виготовлення в умовах аптеки», науковий керівник: д. фарм. н, проф. Георгіянц В.А. Робота була відзначена сертифікатом учасника.
Студенти були нагороджені подяками Ради молодих вчених при Харківський обласній державній адміністрації за активну участь у наукових заходах 2022-2023 навчального року та популяризацію здобутків молодіжної науки.