Засідання СНТ кафедри фармацевтичної хімії в рамках XХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»

21 квітня 2023 р. відбулось засідання СНТ кафедри фармацевтичної хімії в рамках XХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»

За результатами засідання гуртка, на якому 13 здобувачів вищої освіти представити результати своїх наукових досліджень, всі учасники отримали грамоти. Кращі роботи булі відмічені дипломами:

І ступеня – Анна ХРИПКО

ІІ ступеня – Віталій ГУСЄВ

ІІІ ступеня – Тетяна ОГОРА і Олена МАЛА.

У номінації «За використання сучасних прогноз-технологій в конструюванні ліків» була відмічена робота МИШЛАКОВОЇ Олени, в номінації «За використання сучасних аналітичних досліджень» – робота ХАЖЖІ Мохамед Аміна.

Бажаємо переможцям подальших успіхів в науковій діяльності!