Захист дисертаційної роботи аспірантки кафедри фармацевтичної хімії Анастасії Белікової

28 травня 2024 р. відбувся офіційний захист дисертаційної роботи аспірантки кафедри фармацевтичної хімії Анастасії Белікової, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) за темою: «Розробка методик одночасного визначення енісаміуму йодиду, тілорону дигідрохлориду та морфолінію тіазотату для контролю у навколишньому середовищі» (науковий керівник – професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Сидоренко).

Ухвалено, що дисертаційна робота Анастасії Белікової повністю відповідає вимогам «Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії», затвердженого постановою КМУ від 12 січня 2022 року № 44.

Колектив кафедри щиро вітає аспірантку та наукового керівника!

Бажаємо подальших наукових здобутків та кар’єрного зростання!