Лекція майстер-клас “Енергетичні напої (енергетики) та збереження здоров’я”

05 квітня 2023 р. у рамках  співпраці Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету з кафедрами університету, з метою підвищення професійної компетентності, доцентом кафедри фармацевтичної хімії Ольгою Головченко проведена лекція майстер-клас  “Енергетичні напої (енергетики) та збереження здоров’я” для здобувачів освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація».

На лекції були присутні здобувачі освіти фахові молодші бакалаври, які навчаються за освітніми програмами «Фармація», «Аналітичний контроль хімічних лікарських сполук», «Виробництво фармацевтичних препаратів», молодші бакалаври та бакалаври, які навчаються за освітніми програмами «Фармація» випускних курсів та співробітники Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету.

На лекції розглянуті особливості хімічного складу енергетичних напоїв, вплив цих напоїв на здоров’я людини, а також аспекти взаємодії лікарських препаратів з енергетичними напоями.

Наприкінці лекції Ольга Головченко обґрунтовано відповіла на запитання, що виникли у слухачів.