31 серпня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Національного фармацевтичного університету в форматі дистанційної on-line наради з використанням веб платформи ZOOM. На порядку денному було обговорено питання щодо особливостей організації освітнього процесу у новому навчальному році, оголошено цільові показники діяльності НФаУ у 2019-2020 н. р. та підведено підсумки рейтингового оцінювання кафедр університету та науково-педагогічних працівників НФаУ - 2020.
Кафедра фармацевтичної хімії посіла 4 рейтингову позицію серед усіх кафедр університету та була відзначена плакеткою НФаУ.
Асистент кафедри фармацевтичної хімії Смєлова Наталія Миколаївна стала переможцем у номінації «Кращий викладач НФаУ».
Вітаємо співробітників кафедри! Не зупиняймося на досягнутому!