Навчальна екскурсія для іноземних студентів на базі ДНДЛ з КЯЛЗ та ННТЦХТД ННІ прикладної фармації

15 жовтня 2020 р. викладачами кафедри фармацевтичної хімії доцентом Таран К. А., асистентами Смєловою Н. М. та Григорів Г. В. була проведена навчальна екскурсія до ДНДЛ з КЯЛЗ та ННТЦХТД ННІ прикладної фармації для студентів груп Фм19(4,10д)англ-04 та Фм19(4,10д)англ-06. Під час екскурсії студенти ознайомилися з обладнанням для проведення дослідження методами тонкошарової / високоефективної тонкошарової та високоефективної рідинної хроматографії, було обговорено процедуру пробопідготовки та проведення аналізу.