18 грудня 2020 р. доцент кафедри фармацевтичної хімії Бур’ян Г. О. брала участь у вебінарі з організації виробничої практики на медико-фармацевтичному факультеті (тривалість – 1 година).
Участь у вебінарі з організації виробничої практики
![Участь у вебінарі з організації виробничої практики Участь у вебінарі з організації виробничої практики](https://pharmchem.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/практика-1024x576.png)
18 грудня 2020 р. доцент кафедри фармацевтичної хімії Бур’ян Г. О. брала участь у вебінарі з організації виробничої практики на медико-фармацевтичному факультеті (тривалість – 1 година).