Вітаємо Ольгу Михайленко з присудженням їй премії Президента України для молодих вчених!

17 грудня 2021 року докторантові кафедри, к. фарм. н., доц. Ользі Михайленко присуджено Указом Президента України від 16 грудня 2021 року № 659/2021 премію Президента України для молодих вчених 2021. Премія присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук. Науковий напрямок роботи: хіміко-біологічні і медичні науки, наукова робота «Сучасні концепції у розробці фітопрепаратів на основі рослин роду Iris». Робота є частиною докторської дисертаційної роботи «Стандартизація умов вирощування представників родини Iridaceae в Україні, їх хімічний склад та біологічна активність» (науковий консультант д.фарм.н., проф. кафедри Вікторія Георгіянц).