Засідання Ради молодих учених в рамках ІІ Всеукраїнського форуму Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України

29 вересня 2021 року доцент кафедри фармацевтичної хімії Ольга Михайленко брала участь у засіданні Ради молодих учених в рамках проведення ІІ Всеукраїнського форуму Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України. Захід відбувся у змішаному форматі.

Форум було відкрито виступами представників урядових органів та науковців. З офісу президента України виступив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Серед інших доповідачів були: Президент Національної академії наук України Анатолій Загородній, заступниця голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Наталія Стукало та Ольга Полоцька, виконавчий директор Національного фонду досліджень, Vice-President of EURODOC Sara Pila, Head of EUA Council for Doctoral Education Aleksandr Hasgall тощо.

Пані Ольга Михайленко була номінантом у конкурсі від Національного фармацевтичного університету (номінація 89 – «Докторант в галузі хімічних та біологічних наук»). На засіданні було презентовано результати діяльності Рад молодих вчених за регіонами. Харківську область представляла Голова РМУ Харківської області, завідувач кафедри маркетингу та медіа комунікацій Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, д. екон.н., проф. Олександра Мандич.

За час проведення засідання було затверджено Резолюцію ІІ Всеукраїнського форуму Рад молодих вчених та проведено урочисту церемонію нагородження лауреатів конкурсу “Молодий вчений року”.