Лекція для вчителів та учнів 10 класів Черкаської спеціалізованої школи №3

16 січня 2024 р. відбулася перша зустріч доктора фарм. наук, професора Ганни Северіної з учнями 10-х класів та вчителями Черкаської спеціалізованої школи №3. В рамках зустрічі Ганна Северіна прочитала лекцію на тему «Хімія солодкого задоволення», розповіла про роль цукру в життєзабезпеченні людини, які та скільки солодощів можна вживати підлітку та яка небезпека ховається за надмірним їх споживанням, як реагує на солодке наш організм та які речовини допомагають відчувати справжнє задоволення, розглянули механізми розвитку «залежності» від солодкого, а також дала загальні  рекомендації як зменшити бажання їсти солоденьке. Крім того, Ганна Северіна ознайомила учнів із професією фармацевта, її особливості та напрямки діяльності, про широкі можливості для майбутнього професійного розвитку та розповіла діяльність Національного фармацевтичного університету у м. Харкові та можливості, які відкриваються для студентів університету.