Профорієнтаційна робота в Харківській приватній НВК «Авторська школа бойка» Харківської області

21, 22 та 23 лютого 2024 р. у рамках проведення профорієнтаційної роботи відбулися зустрічі доцента ЗВО кафедри Ольги Головченко з учнями 9-11 класів Харківської приватної НВК «Авторська школа бойка» Харківської області. На лекціях були присутні, загалом, 85 учнів.

Доцент ЗВО кафедри Ольга Головченко прочитала лекцію за темою: «Енергетичні напої (енергетики). Наскільки вистачить енергії?». В рамках проведених лекцій присутні поспілкувались варто чи ні вживати енергетичні напої, чим можна замінити енергетики, розглянули як основні компоненти впливають на організм людини та на здоров’я молоді. Крім того Ольга Головченко ознайомила учнів із професією фармацевта та напрямками діяльності Національного фармацевтичного університету.