Профрієнтаційний захід у школі № 13 м. Черкаси

15 березня 2023 року доктор фарм. наук, доцент Ганна Северіна в рамках договору про співпрацю провела профорієнтаційний захід для учнів 9 класів у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 13. Ганна Северіна ознайомила школярів із професією фармацевта, її особливості та напрямки діяльності, про широкі можливості для майбутнього професійного розвитку. Розказала про структуру та діяльність Національного фармацевтичного університету та можливості, які відкриваються для студентів університету.  З директором школи Нелею Нагайчук та викладачем хімії Оксаною Панасенко сплановано наступні заходи в рамках подальшої  сумісної діяльності. Для кабінету хімії було презентовано листівки з візуалізацію таблиці Д.І. Менделєєва.