Участь у проєкті НФаУ Метрошкола «Чарівний світ фармації»

24 та 25 жовтня 2023 р.  кафедра фармацевтичної хімії брала участь у проєкті НФаУ Метрошкола «Чарівний світ фармації».

Завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, професор Вікторія ГЕОРГІЯНЦ та доцент кафедри Ольга ГОЛОВЧЕНКО брали участь у профорієнтаційному заході Національного фармацевтичного університету, за підтримки Харківської міської ради, спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради – проєкт МЕТРОШКОЛА «Чарівний світ фармації». В гості до НФаУ у навчальні класи, що облаштовані у метрополітені на станціях «Університет» та «Перемога» завітали понад 200 учнів 9-11 класів із 15 шкіл Київського та Шевченківського районів міста Харкова.

Співробітники кафедри прочитали школярам цікаві тематичні лекції «Хімія буває фармацевтичною» та «Енергетичні напої: наскільки вистачить енергії?». А також пограли в гру на випробовування «хімічної інтуїції» наших юних гостей.