102-річниця НФаУ та посвята у першокурсники

10 вересня 2023 року Національний фармацевтичний університет відзначав 102-річчя з дня заснування. На честь дня народження університету в ТРЦ «Nykolsky» (м. Харків) відбувся івент «Унікальні першокурсники 2023», де вчорашні школярі пройшли посвяту до лав студентства. До свята долучилися першокурсники університету та Фахового коледжу НФаУ, а також академічна спільнота НФаУ, члени Наглядової ради, батьки першокурсників та усі бажаючі.

В.о. ректора, професор Алла КОТВІЦЬКА привітала першокурсників з початком студентського життя й увесь колектив із 102-річницею з дня заснування Національного фармацевтичного університету. Друге століття університету почалося із надскладних випробувань, які він переживає разом з усією країною. Але попри все, єдиний у країні фармацевтичний університет живе, працює, готує фахові кадри, проводить традиційні урочистості, які є невід’ємною частиною університетського життя.

Розпочинаючи урочистості, спільнота університету подякувала Збройним силам України, Прикордонній службі, Територіальній обороні, Національній поліції, медикам, фармацевтам, рятувальникам, волонтерам, кожному українцеві, який допомагає в боротьбі за вільну й незалежну Україну.

У рамках івенту відбувся збір донатів для потреб захисників України за підтримки благодійного фонду «Фармрух».

До привітань першокурсників долучилися і роботодавці-партнери університету – маркетинг-директор аптечної мережі «Аптека 911» Юлія Клименюк; випускник Національного фармацевтичного університету 2009 року, очільник відділу маркетингу компанії «Ananta Medicare» Олексій Андріяненков – представники потужних фармацевтичних компаній, які беруть участь у всіх аспектах життя університету та підтримують студентську молодь, призначаючи іменні стипендії.

Посвята першокурсників у студенти відбулася у незвичному форматі квест-фесту – з цікавими конкурсами, знайомством із новими знаннями. Для нової генерації фармацевтичної молоді відбулася перша «командна гра» в університетському студентському просторі. Завідувачка кафедри фармацевтичної хімії Вікторія ГЕОРГІЯНЦ та доцент кафедри Ольга ГОЛОВЧЕНКО представили секцію квесту «Їстівне-неїстівне», на якій учасники мали вгадати, чи можна з’їсти предмет, хімічний склад якого їм був запропонований.

Випускниця кафедри фармацевтичної хімії, викладач Фахового коледжу НФаУ Ольга РУДАКОВА брала участь в організації та проведені майстер-класу «Мегакорисні мікродрузі», результатом якого був розіграш цінних подарунків.  Асистент кафедри фармацевтичної хімії Наталія СМЄЛОВА долучилася до проведення майстер-класу та підготувала профорієнтаційні матеріали, брала участь у проведені та обробці результатів опитування, визначенні переможців.

Першокурсники 2023 долучилися до студентства фармації, до вікових традицій Національного фармацевтичного університету. Вітаємо вас! Навчайтеся старанно мистецтву фармації, будьте допитливими! Наближаймо Перемогу разом!