Фаховий семінар із попередньої експертизи дисертаційної роботи аспіранта кафедри Безрука І. В.

13 листопада 2020 р. відбувся фаховий семінар із попередньої експертизи дисертаційної роботи аспіранта кафедри фармацевтичної хімії НФаУ Безрука Івана Володимировича, що представлена на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) за темою: «Експериментальне обґрунтування підходів та стандартизація препаратів плюща звичайного» (науковий керівник – д. фарм. н., проф. Георгіянц Вікторія Акопівна) за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу в ZOOM-форматі. Голова фахового семінару – д. фарм. н., проф. Сидоренко Людмила Василівна.