Обмін за програмою Erasmus+ − сьогодні це можливо!

Erasmus+ – це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Він розпочався як програма обміну студентами в 1987 році, але з 2014 року також пропонує можливості для викладачів, слухачів та волонтерів різного віку. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Partner Countries) Програми Еразмус+. 28 березня 2020 року Європарламент затвердив наступну програму “Еразмус +” на 2021-2027 роки.

Партнерами Національного фармацевтичного університету виступають Болгарія – Медичний університет (м. Варна), Литовська Республіка – Литовський університет наук здоров’я (м. Каунас), Республіка Польща – Варшавський медичний університет, Університет медичних наук ім. Карола Марциновського (м. Познань).

Історія співпраці між НФаУ та Литовським університетом наук здоров’я (LSMU) є тривалою. Першу угоду уклали ще у 2006 році, коли на запрошення на той час декана фармацевтичного факультету LSMU проф. Едуардаса Тарасявічюса студенти НФаУ поїхали до Каунасу на виробничу практику. Після цього були обміни студентами, проводились спільні наукові проєкти, виходили наукові статті. Проте новий виток у історії співпраці почався у 2016 році, коли в рамках програми Еразмус + було розпочато академічний обмін викладачами та аспірантами.