Участь у ІІ науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю “Підготовка спеціалістів фармації в рамках концепції «навчання протягом життя (life long learning)»: наука, освіта, практика”

Участь у ІІ науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю "Підготовка спеціалістів фармації в рамках концепції «навчання протягом життя (life long learning)»: наука, освіта, практика"

Асистентка кафедри фармацевтичної хімії НФаУ Смєлова Н. М. брала участь у ІІ науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю “Підготовка спеціалістів фармації в рамках концепції «навчання протягом життя (life long learning)»: наука, освіта, практика”, що відбулася 21-22 жовтня 2020 року на базі Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, м. Харків (сертифікат учасника № 124).