Участь із усною доповіддю у VІІI науково-практичній конференції школи молодих науковців АТ «Фармак»

19 листопада 2020 р. відбулася VІІI науково-практична конференція школи молодих науковців АТ «Фармак»: «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво». Конференція проводиться щорічно з 2013 року та є платформою для представлення наукових досягнень та обміну досвідом студентів, аспірантів та молодих науковців.
Кафедру фармацевтичної хімії НФаУ на конференції представляла студентка 5 курсу Стефак О. П. (науковий керівник – к. фарм. н., доцент Бур’ян Г. О.).