Участь у конференції «Пріоритети фармації і стоматології: від теорії до практики»

27 листопада 2020 року в м. Алмати (Казахстан) у рамках 90-річчя «Казахського національного медичного університету імені С. Д. Асфендіярова відбулась IХ Межнародна научно-практична конференція «Пріоритети фармації і стоматології: від теорії до практики», присвяченої пам’яті професора Кіяшева Даулеткелди Каримовича.

За результатами конференції були опубліковані стаття і тези співробітників кафедри фармацевтичної хімії (проф. В. А. Георгіянц, доц. Севериної Г. І., доц. Гриненка В. В., доц. Гарної Н. В., ас. Міхайленко О. О.), аспірантів (Соломинчук Т. М., Ель Кайал Вассим М., Бондарець І. Р., Бовсунівської Ю. В., Белікової А. Г.), магістрантів (Оніщенка О. О., Войтової Е. М.) під керівництвом проф. В. А. Георгіянц, проф. Сидоренко Л. В., доц. Бевз Н. Ю.