Участь у конференції “Приоритеты фармации и стоматологии: от теории к практике”

Участь у конференції "Приоритеты фармации и стоматологии: от теории к практике"

27 листопада 2020 р. співробітники кафедри фармацевтичної хімії завідувач кафедри, професор Георгіянц В. А., доцент Грудько В. О., доцент Бевз Н. Ю., докторант Михайленко О. О. та аспіранти кафедри Соломінчук Т. М., Бовсуновська Ю. В. долучились до роботи віртуальної IX Міжнародної науково-практичної конференції «ПРИОРИТЕТЫ ФАРМАЦИИ И СТОМАТОЛОГИИ: ОТ ТЕОРИИ К ПРАКТИКЕ», що була організована Казахським національним медичним університетом ім. С. Д. Асфендіярова (Алмати, Казахстан).

У рамках конференції докторант Михайленко О. О. презентувала постерну презентацію за темою: «Good Agricultural Practices of Medicinal and Aromatic plants (GACP-MAP) for the production of quality Orris oil» (науковий керівник – завідувач кафедри фармацевтичної хімії, професор Георгіянц В. А.) у секції хіміко-фармацевтичних дисциплін.