Договір про співпрацю з Черкаською загальноосвітньою школою № 22

21 березня 2023 доктор фарм. наук, доцент кафедри фармацевтичної хімії НФаУ Ганна Северіна та директор Черкаської загальноосвітньої школи №22 Руслан Володимирович Ткалич зробили перший крок до майбутньої спільної діяльності щодо організації освітніх та профорієнтаційних заходів,  уклавши договір про співпрацю.

Руслан Володимирович та його заступник Тетяна Олегівна Мельник виявила значну зацікавленість щодо можливості відвідування учнями та вчителями школи освітнього та профорієнтаційного заходу «PHARM CAMP НФаУ- 2023» Створюй майбутнє з НФаУ!». Також було сплановано наступні заходи в рамках сумісної діяльності, зокрема заплановано лекцію для учнів 11 класів за темою «Хімія солодкої залежності».

Далі буде… #school22 #НФаУ_start