Договір про співпрацю з Черкаською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №3

12 січня 2024 р. доктор фарм. наук, професор кафедри фармацевтичної хімії НФаУ Ганна Северіна та директор Черкаської спеціалізованої школи №3 Валерій Завіновський зробили крок до майбутньої спільної діяльності щодо організації освітніх та профорієнтаційних заходів, уклавши договір про співпрацю. Учні школи вже відвідали цікаві та пізнавальні лекції, які відбувалися в рамках проєкту «PHARM CAMP НФаУ-зима 2024! Створюй майбутнє з НФаУ!». Директор та його заступники Яніна Харченко та Наталія Парначова виявили значну зацікавленість щодо подальшої можливості учнів та вчителів школи брати участь у науково-освітніх заходах, які проводяться у Національному фармацевтичному університеті. Також було сплановано наступні заходи в рамках сумісної діяльності, зокрема заплановано цикл лекцій з тематики «Здоровий спосіб життя – запорука щасливого майбутнього», перша з яких відбудеться вже 16 січня для учнів 10 класів.