Участь у проєкті НФаУ Метрошкола «Чарівний світ фармації»

8, 9 та 12 січня 2024 р. завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, професор Георгіянц Вікторія, доцент кафедри Ольга Головченко та аспірант кафедри Вікторія Гуріна брали участь у профорієнтаційному заході Національного фармацевтичного університету «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації», за підтримки Харківської міської ради. Цього разу в гості до НФаУ у навчальні класи, що облаштовані у метрополітені на станції «Академіка Павлова» завітали учні ліцеїв та гімназій Салтівського района міста Харкова.

Разом із співробітниками кафедри учні провели хімічне розслідування та визначили фальсифікацію ліків та продуктів харчування, а також пограли в гру «Їстівне-неїстівне»  на випробовування «хімічної інтуїції» наших юних гостей і виконали хімічні реакції.