Засідання СНТ кафедри фармацевтичної хімії в рамках ХХХ науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»

19 квітня 2024 р. в рамках ХХХ науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» відбулось засідання СНТ кафедри фармацевтичної хімії, участь в якому прийняло 19 учасників, серед яких здобувачі вищої освіти. Виступи здобувачів вищої освіти були доволі різносторонні і стосувалися досліджень та синтезу нових сполук, аналітичному супроводу створення нових фармацевтичних препаратів, розробці нових методів аналізу сучасних лікарських засобів синтетичного та природного походження, особливостям взаємодії лікарських речовин з харчовими продуктами тощо. Кожна доповідь супроводжувалась низкою питань, дискусією і порадами від професорсько-викладацького колективу. За результатами засідання було відзначено доповіді:

Дипломами І ступеню:

Забави Руслана «Аналітичний супровід фармацевтичної розробки оригінальної лікарської форми пастилок з естрадіолом для виготовлення в умовах аптеки», науковий керівник: д.фарм.н., проф. В.А. Георгіянц)

Сергієнко Тетяни «Рута запашна (Ruta graveolens L.) – як джерело біологічно активних речовин», наукові керівники: к.фарм.н., доц. О.О. Михайленко, д.фарм.н., проф. В.А. Георгіянц)

Дипломами ІІ ступеню:

Васильченко Вікторії «Синтез похідних (4-оксо-5,6,7,8-тетрагідро[1]бензотієно[2,3-d]піримідин-3(4H)-іл)оцтової кислоти», науковий керівник: д.фарм.н., проф. С.В. Власов

Лагунець Тетяни «Визначення перспективності нових похідних 1,3-діазаспіро[4.5]декан-2,4-діону для лікуванні хвороби Альцгеймера», науковий керівник: д.фарм.н., проф. А.І. Северіна

Луганської Світлани «Оцінка ризиків потенційної взаємодії при сумісному застосуванні гормональної хіміотерапії з харчовими продуктами», науковий керівник: к. фарм. н., доц. О.С. Головченко

Дипломами ІІІ ступеню:

Могильної Тетяни «Аналіз перспективних біотаргетів та розробка алгоритму in silico пошуку антипаркінсонічних агентів», науковий керівник: д.фарм.н., проф. А.І. Северіна

Пудовкіна Володимира «Визначення можливих напрямків біотрансформації нового протисудомного агента «Епімідину», науковий керівник: д.фарм.н., проф. А.І. Северіна

Яворської Валерії «Ризики якості лікарських засобів. Причини та наслідки контамінації», науковий керівник: д.фарм.н., проф. В.А. Георгіянц

Всі інші учасники також достойно представили свої перші результати наукових досліджень і були нагороджені грамотами.

Дякуємо за участь! Бажаємо учасникам знайти велику інспірацію та нові ідеї, що розширять горизонти їхніх досліджень.