Перемога ЗВО Вікторії Васильченко у I турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Фармація, промислова фармація»

17 квітня 2024 р. в рамках ХХХ науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Фармація, промислова фармація». Членкиня студентського наукового товариства кафедри фармацевтичної хімії Вікторія Васильченко із науковою роботою: «Синтез похідних (4-оксо-5,6,7,8-тетрагідро[1]бензотієно[2,3- d]піримідин-3(4h)-іл)оцтової кислоти та прогноз їх протимікрбної активності до mycobacterium tuberculosis» (науковий керівник – д. фарм. н., проф. Сергій Власов) здобула І місце у конкурсі.

Вітаємо здобувачку вищої освіти та наукового керівника з перемогою та бажаємо подальших успіхів!