Лекція для учнів 11-х класів Черкаської міської гімназії № 9 імені О. М. Луценка

Продовжуємо співпрацю з кращими школами Черкас і цього разу доктор фармацевтичних наук, професор Ганна Северіна розповідала учням 11-х класів Черкаської міської гімназії № 9 імені О. М. Луценка про «альтернативні» способи паління. В рамках лекції обговорили чи несуть шкоду здоров’ю підлітків сучасні прилади для паління, з чого складаються та чим різняться суміші для них та яке паління безпечніше – кальянів, вейпів чи IQOS?! Розглянули які компоненти можуть бути вкрай небезпечними для здоров’я, як знизити ризики та убезпечитися від пасивного паління та ще багато цікавого та корисного. Ганна Северіна ознайомила учнів з умовами цьогорічної вступної компанії до Національного фармацевтичного університету та нагадала про перелік освітніх програм, які пропонує університет.