Лекція про хімію та фармацію у ритмі танцю

Лекція про хімію та фармацію у ритмі танцю асистента кафедри фармацевтичної хімії НФаУ Галини Григорів для 11 класу Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора»

На уроці хімії 22 листопада Галина Григорів розповіла учням 11 класу про вплив танців на організм людини, про нейромедіатори, які продукує мозок під час фізичної активності, та про загадкову танцювальну чуму, яка була поширена в Європі у Середні віки.

Загадку танцювальної чуми пояснює сучасний фармацевтичний аналіз, опанувати який можна в НФаУ. Тому поговорили про фармацевтичну освіту та спланували майбутні пізнавальні заходи від НФаУ як університету-партнера Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора».