Участь у воркшопі «UCL-PKU Strategic Partnership in Global Health Workshop»

22 листопада 2023 р. доцент кафедри фармацевтичної хімії Михайленко Ольга взяла участь у UCL-PKU воркшопі «UCL-PKU Strategic Partnership in Global Health Workshop» («Стратегічне партнерство UCL-PKU у глобальній охороні здоров’я») між відділами Global Health в UCL та PKU.

PKU та UCL є стратегічними партнерами в галузі досліджень Global Health. Метою семінару була організація зустрічі між науковцями University College London (Лондон, Об’єднане Королівство) та Peking University (Пекін, Китай). Як visiting researcher по програмі CARA, доц. Михайленко Ольга мала можливість приєднатися до заходу. На семінарі було розглянуто дослідницьку співпрацю в глобальній громадській охороні здоров’я в дуже широкому розумінні, включаючи обговорення кліматичної кризи, оптимальних або економічно ефективних інновацій в галузі охорони здоров’я, мікробіології інфекційних захворювань, а також можливі питання допомоги налагодженню психічного здоров’я та благополуччя. Учасники отримали інформацію про майбутні грантові можливості та проекти із міждисциплінарним уклоном.