Міжнародний онлайн-семінар “Метод ВЕТШХ: можливості застосування та сучасне обладнання”

26 березня 2024 р. відбувся міжнародний онлайн-семінар на тему: МЕТОД ВЕТШХ: МОЖЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ТА СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ, що був організований та проведений компанією CAMAG (Муттенц, Швейцарія) та кафедрою фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету (м. Харків, Україна). Спікером семінару стала Катерина Хохлова, кандидат фармацевтичних наук, доцент, науковий співробітник лабораторії ВЕТШХ CAMAG.

До заходу доєдналося близько 150 учасників, серед яких науковці – представників закладів вищої освіти, фармацевтичних підприємтств, лабораторій розробки та контролю якості лікарських засобів, здобувачі вищої освіти.

Під час заходу учасники детально ознайомилися з основними принципами та напрямками застосування ВЕТШХ, в тому числі для аналізу різноманітних зразків (канабіноїди, ліпіди, сильнодіючі речовини, отруйні, вибухові речовини тощо). Значну увагу було приділено практичним аспектам використання методу із застосуванням сучасного автоматизованого обладнання.

СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ