Практичні навички здобувачів вищої освіти

В рамках дії Договору про співпрацю Національного фармацевтичного університету та Литовського університету наук здоров’я здобувачі вищої освіти НФаУ мали змогу опрацювати практичні навички та виконати експериментальні дослідження для виконання магістерських робіт на базі кафедри аналітичної та токсикологічної хімії ЛСМУ (м. Каунас)
З 18-22 березня 2024 р. аспіранти Вікторія Гуріна, здобувачі вищої освіти ОП Фармація Тетяна Матус (4 курс) та Тетяна Сергієнко (3 курс) опрацювали практичні навички з фармацевтичної хімії, а саме проведення досліджень методами УФ-спектрофотометрії, ТШХ та ВЕТШХ, високоефективної рідинної хроматографії, газової хроматографії з МС та FID-детекторами під керівництвом викладачів НФаУ (проф. Вікторія Георгіянц, доц. Ольга Михайленко) та за консультуванням завідувача кафедри аналітичної та токсикологічної хімії Литовського університету наук здоров’я проф. Людаса Іванаускаса. Під час візиту виконано експериментальні дослідження, що будуть включені до магістерських та дисертаційної робіт.