Участь у роботі VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Хімія природних сполук»

Із 27 по 28 жовтня 2022 року завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, професор Вікторія Георгіянц та доцент кафедри фармацевтичної хімії Ольга Михайленко взяли онлайн участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Хімія природних сполук», що була організована та проведена на базі Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України.

На конференції доцентом Ольгою Михайленко було презентовано доповідь на тему  «Імплементація принципів GACP та QbD у процес вирощування шафрана в Україні для харчової промисловості та фармацевтики», що є частиною докторської дисертації, що виконується під консультацією професора Вікторії Георгіянц.