Участь у складі зовнішньої експертної комісії для оцінки якості освітніх програм

Незалежне Агентство акредитації і рейтингу (IAAR) проводить процедуру зовнішньої оцінки діяльності закладів вищої освіти Казахстану в рамках процесу міжнародної інституціональної та спеціалізованої акредитації. IAAR є членом Європейського реєстру агентств із гарантій якості освіти (EQAR), є повним членом європейських, азіатських та американських мереж і агентств щодо забезпечення якості освіти та акредитації.

Завідувач кафедри фармацевтичної хімії, проф. Георгіянц В. А. як зарубіжний експерт була включена до складу зовнішньої експертної комісії для оцінки якості освітніх програм Казахського Національного Медичного Університету ім. С. Д. Асфендіярова (м. Алмати, Республіка Казахстан), онлайн робота якої відбулася у період з 20 по 22 січня 2021 року.