Вітаємо з ювілеєм професора кафедри фармацевтичної хімії Людмилу Василівну Сидоренко!

Колектив кафедри фармацевтичної хімії вітає професора кафедри, Людмилу Василівну Сидоренко, з ювілеєм. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних, підтримки друзів та колег.

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання, професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей, що дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній та науковій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Нехай Вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих і щирих людей, а накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть досягти нових звершень!