University College London у рік незаконного повномасштабного вторгнення в Україну

24 лютого 2023 р. President & Provost of University College London, Майкл Спенс, вшанував Україну хвилиною мовчання у Головному кварталі UCL на знак поваги до загиблих:
«The Pharmacist’s Defence Association (PDA) “Medicines to Ukraine” Campaign (Кампанія Асоціації захисту фармацевтів (PDA) «Ліки в Україну») – це ініціатива фармацевтів у партнерстві з «Фармацевтами без кордонів», EPhEU, FIP та благодійною організацією «Карітас». Ми працюємо безпосередньо з Міністерством охорони здоров’я України, щоб централізовано розподіляти основні ліки, щоб доставляти їх безпосередньо в українські лікарні. Нещодавно партію на суму 200 000 євро було надіслано партнерам МОЗ в Україні завдяки пожертвам національних і міжнародних фармацевтичних організацій і приватних громадян».
Ініціатива «Ліки в Україну» була підтримана сером Кейром Стармером. Лідер Лейбористської партії та голова PDA та генеральний секретар EPhEU Марк Козіол представив кампанію «Ліки в Україну» на Конгресі FIP 2022 у Севільї.
Ректор також висловив слова подяки професору Гарету Вільямсу та професору Майклу Генріху за їх підтримку українських вчених і дослідників, які були переміщені та долають складні невдачі.
Ввечері доц. Михайленко Ольга приєдналась до ходи на знак вшануваня пам’ять жертв російського вторгнення маршем зі свічками від Памятнику Святому Владимиру, Холланд Парк Авеню до російського посольства разом з українськими громадськими організаціями у Великобританії.